fbpx

NAPSALI O NÁS

Chtěli byste pomoci rozšířit povědomí o projektu 3D bludiště? Napsat článek, natočit si reportáž, udělat s námi rozhovor? Nebo máte na srdci jinou lákavou nabídku?
Kontaktujte nás na 3dbludistehodonin@seznam.cz
Jsme otevřeni spolupráci, co dává smysl. Rádi vám poskytneme čas i materiály. 3Déčko

Zatím největší a nejpestřejší adrenalinová atrakce, kterou jsme vymysleli, vyprojektovali a postavili. Stavbu 3D bludiště nesou vzrostlé dubové stromy a navíc v těsné blízkosti hlavního vstupu do Hodonínské ZOO. I proto jsme některé hrací prvky a jejich grafiku přizpůsobili zvířecímu světu.
Přečtěte si více: http://www.unipark.cz/cz/3d-bludiste-hodonin

Zbrusu nová atrakce, na níž se můžou najednou vyřádit až dvě stovky lidí, vyrůstá před hodonínskou zoo. 3D bludiště, které je horkou novinkou v oblasti adrenalinové zábavy, povede v korunách dubů starých několik desítek let.
Přečtěte si více: https://brno.idnes.cz/3d-bludiste-hodonin-adrenalin-koruny-dubu-f14-/brno-zpravy.aspx?c=A180507_400029_brno-zpravy_krut

Hodonín – Zatím to někomu může připomínat velká hnízda. Nestaví je tam ptáci, ale pracovníci tvořící prostor pro zážitky. Na stromech u hodonínské zoologické zahrady nyní vzniká 3D bludiště. V jihomoravském příhraničí jde o unikát. „Očekáváme příchod hlavně rodin s dětmi. Zkusit to může každý od tří let,“ oznámil spolumajitel Petr Ševčík.
Přečtěte si více: https://hodoninsky.denik.cz/zpravy_region/dobrodruzstvi-mezi-kmeny-stromu-u-hodoninske-zoo-vznika-3d-bludiste-20180421.html